Obavijest za roditelje učenika koji pohađaju nastavu od 1. do 4. razreda

Poštovani roditelji,

sukladno  UPUTAMA ZA SPRJEČAVANJE I SUZBIJANJE EPIDEMIJE COVID-19 ZA USTANOVE RANOG I PREDŠKOLSKOG ODGOJA I OBRAZOVANJA TE OSNOVNOŠKOLSKE USTANOVE U KOJIMA JE OSIGURANA MOGUĆNOST ZBRINJAVANJA DJECE RANE I PREDŠKOLSKE DOBI TE UČENIKA KOJI POHAĐAJU RAZREDNU NASTAVU i na osnovu DOPISA našeg osnivača BBŽ naša škola će početi provoditi nastavu za učenike od 1. do 4. razreda od 11. svibnja 2020. S obzirom na uvjete i broj učenika koji pohađaju navedenu nastavu naša škola je u mogućnosti osigurati kvalitetan nastavni proces za sve učenike poštujući sve upute koje je propisao Hrvatski zavod za javno zdravstvo (u daljnjem tekstu HZJZ) i Ministarstvo znanosti i obrazovanja. Nastavu će provoditi samo razredni učitelji na svim područnim školama prema posebnim uvjetima rada prvenstveno brinući o zdravlju vašeg djeteta. Razredi će biti fizički odvojeni te neće biti nikakvih međusobnih kontakata s učenicima iz drugih razreda. Učenici koji imaju povišenu tjelesne temperature i sa znakovima drugih zaraznih bolesti  ne smiju prisustvovati nastavi.

Na osnovu izjave prijevoznika da mogu organizirati prijevoz  učenika poštujući sve upute HZJZ i suglasnosti osnivača da sufinancira prijevoz, vjerujem da će biti organiziran prijevoz za učenike putnike. Prehrana učenika će se također organizirati na način kako je propisano u navedenim uputama.

Poštovani roditelji, molim vas da detaljno pročitate navedene Upute HZJZ te nakon toga, ako želite da vaše dijete prisustvuje nastavi koja će biti organizirana na način da se poštuju sve navedene upute, potpišete Izjavu. Potpisanu Izjavu trebate dostaviti razrednom učitelju na viber do sutra 10.00 sati, a ispisanu dostaviti u tajništvo škole najkasnije do četvrtka u 15.30 sati. U slučaju da nemate mogućnost ispisa Izjave, istu možete sutra (srijeda)  potpisati u školi od 6.30 sati do 10.00 sati u tajništvu škole. Upute HZJZ i Izjava se nalaze u privitku ove obavijesti (klik na opširnije) .

Za sve dodatne informacije možete me nazvati na broj mobitela 098 436 188.

Sve vas srdačno pozdravljam!

Vaš ravnatelj

objavio: Ivana Vorel Herout   datum: 5. 5. 2020.

« Travanj 2024 »